אודות

מכללת עמל גלגלים  סוללת עבורך  את הדרך הבטוחה והפשוטה ביותר להשתלבות בשוק העבודה תוך העמדת אמצעי מימון שהופכים את השגת הרשיון למשימה פשוטה.

אנו מאמינים בליווי מלא של המועמד לאורך כל הדרך עד ליעד הנכסף. לכן, אנחנו מתייחסים לכל פניה ועוזרים לתלמידים שלנו בבחירת הקורס המתאים עבורם, דואגים לעזרה בכל הנוגע לקבל היתר לימודים ממשרד הרישוי ונמצאים לרשותם עד לקבלת הרישיון בפועל.

לאורך הדרך נשמח לקשר אותך לכל גורם רלוונטי, לרבות סיוע בהוצאת אישור מטעם משרד הרישוי, קישור לבתי ספר לנהיגה, במציאת מלגות ולאחר שיהיה לך רישיון נקשר אותך עם מקומות עבודה רלוונטיים.

זה הזמן שלך להשתלב בעולם תעסוקה שתמיד יש בו מקום לעובדים נוספים וליהנות מלימודים ברמה גבוהה שיכינו אותך לעבודה בשטח.

מלגות ותנאי תשלום נוחים

חשוב לנו שהתלמידים שלנו יוכלו להגיע למטרתם כך שעלות הרשיון לא תהווה מכשול  עבורם . לכן, ברגע שהחלטת ללמוד נהיגה על רכב ציבורי, כבד  או להיות מורה לנהיגה, אנחנו נציע לך מלגות (בכפוף לאישור נותן המלגות) ,הלוואות ותנאי תשלום נוחים שיהפכו את המשימה לדבר ממשי. 

בסוף תהליך הוצאת הרישיון נקשר אותך עם מקומות עבודה מובילים בשוק שאנו משתפים איתם פעולה. כפי שציינו, נלווה אותך לאורך כל הדרך, משלב ההתלבטות ועד לסיוע במציאת מקום העבודה הבא שלך.

יצירת קשר והשארת פרטים באתר

פשוט וקל ליצור איתנו קשר. כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים כאן באתר או להתקשר ונשמח לכוון אותך ולענות על כל שאלותיך. אנו מבטיחים יחס אישי וליווי צמוד מרגע ההתלבטות ועד לקישור למקומות עבודה המתאימים לסוג הרישיון.

הירשמו עכשיו

צרו איתנו קשר

עכשיו גם ב Zoom

חייגו עכשיו

שיחה עם נציג

עלות רישיון

לזכאי מלגה
0

לפרטים נוספים

מכללת גלגלים