בס"ד

לכבוד: מר' מחמוד הנכבד

מאת : רמה יצחק

הנדון : ציון לשבח למכללת על גלגלים בהנהלת מר רפי ליטמן

שלום רב,

שמי רמה יצחק ואני מתגוררת בעיר אילת , עקב תקופת הקורנה איבדתי את עבודתי והחלטתי להוציא רישיון לרכב ציבורי מונית ,לצערי באילת הקורסים אינם זמינים , וממש במקרה הגעתי למכללת  "על גלגלים " אשר פרסמו כי ניתן לבצע את הקורס לרכב ציבורי מסלול בוקר בזום.

למען האמת ,חששתי ,היה נראה לי לא הגיוני , אך מהשיחה הראשונה שלי עם נציגי החברה מר ג'רי והגב' אור ,הרגשתי שמדובר במכללה רצינית .

בכל פעם שהתקשרתי ענו לי מייד וענו לי על כל השאלות שרציתי לדעת בסובלנות רבה ומקצועיות .

ביקשתי לדבר עם מנהל המכללה מר רפי , בשיחתי הראשונה אתו  קיבלתי הסבר ברור ומדויק על כל מהלך הקורס ואף שהסברתי לו כי איבדתי עבודה וקשה לי לשלם את עלות הקורס במלואו הוא הציע לי לשלם בתשלומים הנוחים לי , מר רפי היה אנושי ,מקצועי ,אמין .

חשוב לציין ,כי בכל פעם שהתקשרתי למכללה ולא ענו לי ,קיבלתי הודעת SMS שאומרת שעקב עומס יחזרו אלי בהקדם ובאמת אחרי זמן קצר מאוד קיבלתי שיחה חוזרת.

כל מייל ששלחתי למכללה , קיבלתי מענה תוך זמן קצר מאוד .

היום 21.3.2022 אני אחרי הקורס ,עברתי את כל המבחנים בהצלחה לרבות הכרת הרכב , המרצים אשר ליוו אותנו בכל מהלך הקורס ,היו מקצועיים , סובלניים ובעלי ניסיון רב ורק בזכותם הצלחתי לסיים את כל המבחנים בהצלחה רבה.

חשוב לי להדגיש כי אני נשואה + 4 ילדים ולמדתי קורס בוקר בזום שזה קשה בפני עצמו , אם לא היו מרצים שידעו להעביר את החומר בצורה נכונה ומקצועית , ספק אם הייתי מצליחה לעבור את הקורס.

עוד אדגיש כי מידי פעם בפעם מנהל המכללה מר רפי דאג לעלות מולנו בזום ולענות לנו על השאלות שרצינו , הוא לא השאיר אותנו באוויר ודאג לענות כל שאלה של התלמידים , והכי חשובבבבב להדגיש, כל מה שהוא אמר לנו קרה בפועל , ללא משיכות זמן או התחמקויות .

היום כאשר שלחתי מייל למכללה כי עברתי בהצלחה את המבחן של הכרת הרכב ,קיבלתי טלפון מהמכללה ,אור, ג'רי ואחריהם מר רפי ,שאיחל לנו בהצלחה ושהוא מתרגש שעברתי את כל המבחנים .

במשפט אחד שניתן להגדיר את הלימודים  " חוויה מדהימה שעברתי עם מכללת על גלגלים  ".

בזכות השירות והאמינות והמקצועיות של מר רפי ליטמן וכל הצוות במכללה ,אני שוקלת להמשיך ללמוד אצלם קורס למורה נהיגה , הם נתנו לי לראות שייש על מי לסמוך וסביר להניח שאעשה זאת רק דרכם וכל אדם שירצה ללמוד רכב ציבורי או משהו אחר שבתחומם, אפנה אליהם ישירות ללא ספקות.

כתושבת אילת ,נשמח אם תשקלו גם לתת לתושבי אילת ללמוד דרך הזום ,זה יכול להציל משפחות רבות

במידה ולא הייתי מגיעה אליהם ,הייתי עד היום מובטלת ובזכות רפי המשפחה שלי ניצלה .

בכבוד רב ,

רמה יצחק ואני בטוחה מהשיחות שלי עם שאר התלמידים ,שכולם אסירי תודה לרפי

שיחה עם נציג

עלות רישיון

לזכאי מלגה
0

לפרטים נוספים

מכללת גלגלים